Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
963 hodnocení
5
914x
4
16x
3
7x
2
6x
1
20x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LM
Libuše Minaříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2020
BK
božena kilianová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.9.2020
V tomto obchodě jsem si dne 08.09.2020 objednala zboží z nabídky, u níž byla poznámka,
že bude doručeno 10.09.2020.
Když 10.09.2020 nic nepřišlo, dotázala jsem se mailem, kdy bude doručeno, dostala jsem sms, že objednávka byla vyřízena a odeslána.
12.09.2020 jsem dostala zprávu od České pošty, že zásilka byla převzata do přepravy, 14.09.2020 pak zase zprávu od České pošty, že dnes, t.j. 14.09.2020 bude doručována. Bohužel do této chvíle/17.37 hod, 14.09.2020/ zásilka doručena nebyla, hlavně že dodavatel požaduje hodnocení nákupu.
Tak tedy - už nikdy /tohle je moje druhá zkušenost - ta první byla ještě horší a delší/ si v tomto e-shopu nic neobjednám a všem svým známým rozešlu důrazné varování před těmito "skvělými obchodníky = podvodníky". Hvězdičku hodnotící "obchod" nedávám žádnou, ale vykukové to mají dobře vymyšlené - není možné je vymazat. A jsem opravdu zvědavá, zda moje hodnocení zveřejní, ale hlavně, kdy bude objednané zboží skutečně doručeno.
+ Cena
+ Přístup doktorů
Mohu jen doporučit.
Zboží rychle dodané a precizně zabalené.
Dodáno včas,perfektně zabalené,obdarovaný velmi spokojený s kvalitou
Obchod mi vyhovuje a komunikace a vstřícnost je super. Objednávky po Praze jdou fakt rychle. Tentokráte jsem objednávala mimo Prahu a tam už byla dodací lhůta delší a to mi v tomto případě trošku zhatilo plány. Ale jinak vše v pořádku.
ZČ
Zuzana Čusová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.8.2020
LM
Lenka Hlinková MUDr.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.8.2020
TZ
Tolarová Zdeňka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.8.2020
AF
Alena Frydrychova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.8.2020
Jsem spokojena, rychle dodáno, zabaleno na 1.
MP
Marcela Pančochová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.8.2020
Dobrý obchod.....
HI
Hana Ignácová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.8.2020
Byla jsem spokojená.Rychle vyřízeno a precizně zabaleno.
RK
Radka Kroutilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.7.2020
Za me obchod na jedničku.... zboží bylo dodáno rychle, precizně zabalené a ta chut... no proste velmi doporučuji a určitě se vrátím něco znova koupit. ????????????
