Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
963 hodnocení
5
914x
4
16x
3
7x
2
6x
1
20x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
objednávám kvalitu u vás opravdu je a vždy ženy i muže potěší
EK
Eva Kášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.7.2020
Dodáno rychle. Trochu jsem se obávala, jak to s objednávkou dopadne. Některá hodnocení nebyla pozitivní. Objednala jsem si na dobírku a vše se povedlo.
MP
Monika Pavienská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.7.2020
ZD
Zdena Davidová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.7.2020
MC
Magdalena Chumová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.7.2020
obědnával jsem po 3 luxusní kvalita i balení
LJ
Ludmila Janoschová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.7.2020
Jsem moc spokojena.
Byla mi doručena objednávka, kterou jsem si objednala na poslední chvíli včas.
Děkuji
LJ
TM
Taťána Marečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.7.2020
Tuto sůl používám již několik let, je vynikající. Poprvé jsem ji objednala v tomto obchodu a již nikdy to neudělám. Velmi dlouhá doba dodání(až po několika upozornění), obchod nekomunikuje. Po měsíci jsem napsala SMS, že předám ČOI a zboží mě dodali. Já osobně již nikdy.
TH
Tomáš Holler
(Administrátor)
21.7.2020
Dobrý den, paní Marečková,
nemusíte mít vůbec strach, ani my vám již žádné zboží nepošleme. Vy jste nespokojená s námi a my zase s vámi. To se občas stává. Zbytečné se navzájem nervovat. Děkuji s pozdravem Holler Tomáš.
PK
Pavel korec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.7.2020
velmi
spokojenost
+ velký výběr
+ krásná a kvalitní nabídka
- dlouhá doba doručení neodpovídala původní nabídce
JH
Jan Harant
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.7.2020
Sice jsem očekával dle sdělení o vyřízení objednávky a odeslání zboží jeho příchod o den dříve, ale vše proběhlo bez problémů.
Tuto sůl používám již několik let a jsem spokojen
ŠC
Štefan cehelský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.7.2020
Zboží přišlo pomačkané.
HC
Hana Chaloupková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.6.2020
Jsem spokojena, zboží přišlo včas a bylo v pořádku.
DJ
Drahoslava Janusova
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
26.6.2020
Dobrý den, krabičky jsou pomačkané, velice mi to zklamalo, protože jsem tuto sůl měla jako dárek.
DŚ
Danuše Śaferová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.6.2020
Absolutní spokojenost, vybírám zde sladké dárky pro rodinu a přátele. Kouzelé belgické čokolády a "letecké", které mají krásný obal a velmi chutný obsah.
ZN
Zuzana Novákoá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2020
JG
Jakub Gráf
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2020
Má objednávka byla vyřízena k mé spokojenosti a to během tří dnů,
rychlé operativní
