Kód: MA03 | Značka: Maldon

Maldon uzená mořská sůl 125g

96 Kč 83 Kč bez DPH
Skladem

Křehká krystalická mořská sůl uzená na bukovém dřevě té nejvyšší možné kvality.

Můžeme doručit do:
19.6.2019
Kategorie: Delikatesy
Hmotnost: 0.125 kg
Balení: 12 ks

Pokud jste došli tak daleko, pak představa, že sůl je sůl je jistě starý klobouk. Ale veškeré přetrvávající pochybnosti budou dány k odpočinku báječnou věcí, kterou je Maldon uzená mořská vločková sůl. Tradiční studené kouření přidá soli sofistikovanou jemnou kouřivost, která zaručuje zvláštní chuť ryb, masa a drůbeže. Dá se taky použít do omáček, salsy, polévek a marinád, téměř na cokoli jiného.

Naše přírodní mořská sůl je základní ingredience pro kuchaře po celém světě. Maldon přináší recepty pro život a zvýrazňuje chutě od roku 1882, a bude i nadále dělat každé jídlo výjimečné pro budoucí generace.

Starobylé město Maldon, na březích ústí černé řeky bylo srdcem produkce soli od římských dob. Je to právě umístění a naše jedinečné ručně tažené metody, které poskytují naší soli svou výraznou chuť a texturu.

Složení:

Čistá krystalická uzená mořská sůl bez přidaných aditiv. Obsah sodíku ve 100g výrobku je 39g.

Neobsahuje žádné alergeny.

Vyrobeno ve Velké Británii.

Výška (mm) Šířka (mm) Hloubka (mm)
 110 75  50
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Maldon uzená mořská sůl 125g Maldon uzená mořská sůl 125g
5
JJ Avatar autora | 21.2.2019
Doposud nvyskouseno specielní recept bude realizován až v sobotu nebo nedeli, ale tato sůl byla doporučená. Pokud se jedná o obchod a doručení, tak vše v pořádku. Komunikace super. Moc dekuji